Ansatte

HINNA PARK

TORE ANDRE EIDE

Daglig leder
mail
toreandre@hinnapark.no

Kjetil Andre Haver

Salgs- og markedssjef
mail
kjetil@hinnapark.no

Cecilie Desirée Røsandhaug

Markedsansvarlig (under permisjon)
mail
cecilie@hinnapark.no
FACILITY MANAGEMENT

Vidar Arstein

Daglig leder / HP Facility Management
mail
vidar@hinnapark.no

Sverre D. Dydland

Teknisk sjef / HP Facility Management
mail
sverre@hinnapark.no

Christopher Ertvaag

Driftssjef / HP Facility Management
mail
christopher@hinnapark.no

Allison Grimstad

Eiendomssjef / HP Facility Management
mail
allison@hinnapark.no

Siv Larsen

Kundekonsulent / HP Facility Management
mail
siv@hinnapark.no

Per Harald Hauge

Driftsansvarlig / HP Facility Management
mail
perharald@hinnapark.no

Roald Øiestad

Driftsansvarlig / HP Facility Management
mail
roald@hinnapark.no

Rune Døhlen

Driftsansvarlig / HP Facility Management
mail
rune@hinnapark.no

Tom Øyvind Mauland

Driftsansvarlig / HP Facility Management
mail
tom@hinnapark.no

Fitim Halilaj

Driftsansvarlig / HP Facility Management
mail
fitim@hinnapark.no

avvik